Up&More

Szkolenia SEO
z Up&More

Umów się na
szkolenie SEO

SEO

SEO (z angielskiego Search Engine Optimization) jest jedną z bardzo ważnych części marketingu online, bez której ciężko osiągnąć sukces firmy w sieci. Pozycjonowanie stron od wielu lat jest nieodłącznym elementem strategii marketingowych firm działających zarówno w internecie jak i poza nim.

Czym jest nasz kurs SEO?

Kursy SEO mogą przyjmować różną formę w zależności od celu jakiemu mają służyć oraz do jakiej grupy docelowej są kierowane. W naszej ofercie znajdziesz szkolenia SEO przygotowywane bezpośrednio dla Ciebie, dedykowane twoim potrzebom i pokrywające interesujące cię tematy.

Co ważne, nasze szkolenia z zakresu pozycjonowania stron, są szkoleniami zamkniętymi, co oznacza, że udział w nich będziesz brał sam lub z osobami, które wskażesz.

Komu dedykowane są nasze szkolenia SEO?

Nasze szkolenia SEO, będą doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie, jeśli:

 • Prowadzisz firmę i współpracujesz z agencją SEO lub chcesz podjąć taką współpracę – pozycjonowanie, dla osób, które nie miały z nim wcześniej styczności może wydawać się przysłowiową „czarną magią” i wtedy zdecydowanie trudniej jest dokonać wyboru z jaką firmą podjąć współpracę lub na co zwrócić uwagę w procesie wyboru agencji.

  Znajomość zagadnień SEO będzie także przydatna na różnych etapach współpracy z agencją, np. kiedy otrzymasz wyniki przeprowadzonego przez nią audytu SEO, który z całą pewnością pełen będzie nowych dla ciebie zagadnień. Podobnie może być w przypadku miesięcznych raportów działań.
 • Chcesz samodzielnie podjąć się pozycjonowania swojej strony internetowej – poznać procesy SEO od podszewki, bezpośrednio na przykładzie własnego serwisu, dowiedzieć się jakie działania możesz prowadzić, aby zwiększyć jego widoczność i jak dostosować go do wymogów Google.

  Dzięki naszemu szkoleniu od razu będziesz w stanie przekuć teorię w praktykę, wdrażając działania na swojej stronie pod okiem doświadczonego specjalisty.
 • Jesteś początkującym specjalistą lub planujesz zmianę ścieżki kariery w kierunku pozycjonowania – jeżeli widzisz swoją przyszłość zawodową jako specjalista SEO i nie wiesz od czego zacząć, nasze dedykowane szkolenie będzie rozwiązaniem właśnie dla ciebie. Przygotujemy indywidualny i spersonalizowany kurs uwzględniający tematy, z którymi miałeś już styczność i chcesz je jedynie pogłębić oraz takie, które będą dla ciebie zupełną nowością.

  Nasze szkolenia to nie tylko teoria, otrzymasz od nas zadania, dzięki, którym będziesz w stanie w praktyce sprawdzić to czego się nauczyłeś.
 • Jesteś copywriterem i chcesz dowiedzieć się jak tworzyć teksty zoptymalizowane pod SEO – treści, które dobrze indeksują się w wyszukiwarce muszą spełniać nie tylko wymogi jakościowe, ale także szereg zaleceń technicznych i tych dotyczących ich struktury. Dzięki naszemu szkoleniu „content marketing w SEO”, dowiesz się jak pisać, aby Google to docenił.

  Poznasz także narzędzia przydatne w procesie tworzenia treści, content planów, doboru słów kluczowych. Dowiesz się jak z nich korzystać, aby zoptymalizować i przyspieszyć swoją pracę, jednocześnie zachowując wysoki poziom tworzonego przez siebie contentu.

Czego nauczysz się w ramach naszych szkoleń SEO?

W ramach naszych szkoleń SEO nauczysz się dokładnie tego czego potrzebujesz! Nasze doświadczenie pokazuje, że nie ma szkoleń dotyczących pozycjonowania stron www, które stworzone według schematu odpowiadałby każdemu. Dlatego stawiamy na indywidualne przygotowanie dostosowane do potrzeb naszych kursantów.

Przed każdym szkoleniem SEO kontaktujemy się z naszymi kursantami, aby ustalić cel szkolenia, zweryfikować interesujące ich zakresy tematyczne oraz ustalić jaką wiedzę już posiadają. Nikt nie chce przecież tracić czasu na naukę czegoś, co już doskonale zna.

Przykładowe tematy naszych kursów SEO

 • Szkolenie: podstawy SEO
  Czyli coś dla osób, które z pozycjonowaniem nie miały żadnej styczności. Przeprowadzimy cię przez wszystkie podstawowe zagadnienia SEO związane z działaniem wyszukiwarki Google, technicznymi elementami optymalizacji strony, tworzeniem zoptymalizowanego contentu, znaczeniem UX w pozycjonowaniu, link buildingiem, podstawową analizą danych Google Analytics i Search Console.

 • Szkolenie: samodzielne pozycjonowanie
  strony Czyli coś dla osób, które chcą się podjąć działań SEO bez udziału agencji. Przeprowadzimy cię przez proces pozycjonowania na przykładzie twojej własnej witryny. Wskażemy na co zwrócić uwagę od strony technicznej i optymalizacyjnej, jak podejść do tworzenia content planu oraz jak szukać wartościowych linków przychodzących.

 • Szkolenie: praca specjalisty SEO
  Czyli coś dla osób, które chcą rozpocząć nową ścieżkę kariery. Opowiemy na czym polega praca specjalisty SEO w agencji marketingowej. Nauczymy Cię jak przeprowadzić skuteczny audyt SEO, jak tworzyć strategię działań pozycjonerskich, planować treści, które dobrze będą indeksowały się w wyszukiwarce oraz przedstawimy ci tajniki pozyskiwania linków.

 • Szkolenie: content marketing w SEO
  Czyli coś dla osób, które tworzą i planują treści na stronie. Na naszym szkoleniu dowiesz się jak planować treści, które będą chętnie czytane przez użytkowników, będą budowały widoczność oraz autorytet strony w wyszukiwarce.

Dlaczego szkolenie SEO w Up&More?

 • Wszyscy specjaliści prowadzący nasze szkolenia posiadają wieloletnie, bardzo zróżnicowane doświaczenie – to Ty wybierasz specjalistę, od którego chcesz się uczyć!

 • Stawiamy na indywidualne podejście – wiemy, że każdy kto szuka szkolenia SEO może mieć inne cele i potrzeby z nim związane, dlatego do każdego kogo szkolimy podchodzimy indywidualnie, przygotowując dedykowane materiały, tak aby dowiedział się dokładnie tego czego potrzebuje.

 • Szkolenia zamknięte – wszystkie prowadzone przez nas szkolenia odbywają się w towarzystwie jakie wybierze nasz kursant, zatem mogą to być szkolenia indywidualne lub firmowe, jednak zawsze w zamkniętym gronie. Dzięki temu grupy biorące udział w szkoleniu zawsze będą nieduże, co pozwala na zadawanie indywidualnych pytań i wyjaśnianie wszelkich wątpliwości. Dodatkowo dzięki tej formie szkolenia, możemy pracować bezpośrednio na przykładach dotyczących stron/danych analitycznych naszych kursantów, ponieważ wszystkich obecnych dotyczyć będzie zachowanie poufności.

 • Elastyczność – nie ustalamy terminów naszych szkoleń „z góry”, dostosowujemy się do potrzeb naszych kursantów. Szkolenia możemy prowadzić zarówno online jak i w siedzibie klienta.

Kto prowadzi szkolenia SEO w Up&More?

Adrianna Napiórkowska

Z branżą SEO związana jest od 2011 roku, posiada doświadczenie w prowadzeniu projektów pozycjonowania dla firm z różnorodnych branż (zarówno w Polsce jak i zagranicą), w copywritingu oraz zarządzaniu zespołem. W Up&More pracuje jako Senior SEO Specialist i odpowiada za przygotowanie kompleksowych strategii SEO, audytów stron internetowych, link building, content planning oraz kontakt z Klientem. Wyznaje zasadę, że dobre pozycjonowanie opiera się o synergię działań oraz współpracę pomiędzy specjalistą, a świadomym procesów SEO Klientem, dlatego z przyjemnością dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem w ramach szkoleń.

Piotr Starzyński

Oficjalnie działam w SEO od 2006 roku. W pracy codziennej jako Managing Partner więcej zajmuję się strategiami SEO, a mniej konkretnymi zadaniami czy kontaktem z klientem. Specjalizuję się w pracy z danymi oraz technicznym SEO. Jestem również analitykiem internetowym i mam na swoim koncie około 350 wdrożeń analitycznych i 25 aplikacji mobilnych. Prywatnie interesuję się marketingiem afiliacyjnym.

Ile kosztuje szkolenie SEO w Up&More?

Nasze szkolenia organizujemy i planujemy indywidualnie, dlatego każde z nich będzie miało nieco inną formę i czas trwania. Szkolenia wyceniamy według stawki godzinowej 200-450 zł netto w zależności od wybranego eksperta oraz czasu trwania szkolenia.

Do ceny szkolenia wlicza się również czas potrzebny na opracowanie materiału, o ile pracujemy na konkretnie wybranej przez Ciebie stronie. Na ostateczny cennik wpływ ma również forma szkolenia – online lub stacjonarnie. Wówczas może być doliczana opłata za dojazd eksperta do Ciebie lub wynajem sali.

Jesteś zainteresowany szkoleniem z pozycjonowania stron? Skontaktuj się z nami, chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania i przygotujemy dla ciebie indywidualny kurs SEO!